Hakkımızda

Bizi Daha Yakından Tanıyın

Umut Mühendislik özellikle sağlık sektöründe vermiş olduğu teknik servis ve bakım onarım hizmetleri ile güven kazanmış, genç ve dinamik ekibiyle her zaman istenilen ve ihtiyaç duyulan noktada olmasını bilmiştir.

Çevre Mühendisleri ve Biomedikal kadrosu ile arıtma sektöründe yıllarca biriktirdiği tecrubesini harmanlayarak yeniliklere öncü olmuş ve ekibini üretim sektöründe genişleterek ilk cihaz üretimini kurulduğu tarihten çok kısa bir süre sonra gerçekleştirmiştir.

Özellikle Laboratuar tip su arıtma sistemi kiraladığı ve satışını gerçekleştirdiği cihazları ile hastanelere hizmet veren laboratuar cihaz bayilerini de memnun etmeyi bilen firmamız ilk yılını tamamlamadan cihazları ile Yalova Yapı-Deccoor 2009 fuarına katılmış ve gördüğü ilgiden memnun bir şekilde üretimine devam etmiştir.

2010 yılında katıldığı Labtek 2010 fuarı ile cihazlarına yeni bir yön veren firmamız, plakalı eşanjör bölge bayiliği ve Myron-L isimli Amerika menşeili ölçüm cihazları üretim firması ile distribütörlük anlaşması yapmış ve cihazlarını sergilemiştir.

Yapı Deccoor 2010 fuarı ile kalitesini perçinleyen firmamız 2009 yılından beri üzerinde çalıştığı projesini hayata geçirerek Çevre Denetim Danışmanlığı Yeterlilik Belgesi için başvuruda bulunmuş ve sertifikasını almıştır.

Ar-Ge süreci için MARKA projesini 2010 yılı sonunda "KOBİlerin rekabet gücünün artırılması hibe destek programı"na gönderen firmamız Türkiye'de ilk kez üretilen Sıvı Atık Ozon Dezenfeksiyonu ve Nötralizasyon sistemi olan "STERILAB WASTE"projesini hayata geçirmiş ve test, patent ve belgelendirme süreci sonrasında Tüyap Beylikdüzü'nde 14.sü düzenlenen Labtek 2011 fuarında teşhir ederek yoğun ilgi toplamıştır.

Müşteri odaklı, personel destekli yaklaşımı ile UMUT MÜHENDİSLİK bir "Türkiye Kazanımı" olmaya, destekleriniz ile devam edecektir.

ISG POLİTİKAMIZ

Gerek firma iç hizmetlerimizi gerçekleştirirken gerekse hizmet verdiğimiz müşterilerimizin, danışmanlık, teknik servis vb faaliyetleri ile iş güvenliği uzmanlığını yürütürken, yürürlükte bulunan mevzuat gerekliliklerini eksiksiz yerine getirerek, yapılacak risk analizleri sonrasında ortaya çıkacak sonuçları değerlendirip, insan ve çevre sağlığı ile ilgili tedbirleri alma noktasında tavizsiz ama netice verir çözümler üretmek ve bu sonuçları analiz ederek istatistiksel veriler oluşturmaktır.